Blog

Pakowanko :)

A w tak zwanym międzyczasie, pakujemy kolejne zamówienie z naszego sklepu 😀

komentarzy 13

  • Maciej

   Witam. Może nie moja sprawa ale dla poprawy atrakcyjności zakupów warto by było sprzedawać na Allegro? Dostawa byłaby gratis przy opcji smart więc i sprzedaż by wzrosła. Dołożyć do sprzedawanego produktu jakąś fotke lub dwie z recenzji jako gratis i na pewno będzie więcej klientów, bo troszkę jak znam siebie i innych, te koszty dostawy wszystko psują. Może z czasem przy większej sprzedaży cena za produkt by stopniowo spadala?

   • Grzesiek

    Pani Iwono,

    Proszę mnie nie odebrać jako wścibskiego gościa, jednak zapytam o powód zamknięcia?? To koszty związane z prowadzeniem bloga? Sprawy osobiste (facet nie pozwala 🙂 )? Sprawa sklepu?

    Już było wspominane przez któregoś z użytkowników, że blog był bardzo profesjonalnie prowadzony, merytorycznie poziom był absolutnie profesjonalny… Naprawdę szkoda by było go zamykać

     • Maciej

      Co takiego uczynił ów czytelnik, co by i inni czytelnicy bloga uczynić mogli, aby go wesprzeć? Jestem bardzo ciekaw i pewnie inni także. Blog jest super i innego takiego nie ma. Zamykanie go będzie bledem. I szkoda tyłu lat wspaniałej pracy. Jak do tego wszystkiego odnoszą się producenci wyrobów pończoszniczych? Mam na myśli czy udostępniają swoje wyroby do testów? Może trzeba by było z nimi wejść we współpracę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *