Blog

NA SPRZEDAŻ!

Cały Blog wraz z domeną i zawartością na sprzedaż. Szczegóły- blog@kolorowenogi.pl

Wystawiam fakturę VAT.

komentarzy 14

 • marek

  O nie! Skąd taki drastyczny dla nas krok? Dlaczego? Wieeeelka szkoda….czy gdzieś jeszcze będzie można zobaczyć Twoje recenzje, zdjęcia, opinie?

   • Grzesiek

    Pani Iwono,

    Wytworzyła się jakaś społeczność która tu przychodzi i czyta Pani artykuły. Dopiero co otworzyła Pani sklep a dosłownie chwilę później dowiadujemy się że blog idzie pod młotek.

    To że Pani sprzedaje ten blog wszystkich nas zaskoczyło a odpowiedź “dlaczego mam to utrzymywać” no jest delikatnie mówiąc trochę, przynajmniej dla mnie, szokująca. Skąd mam wiedzieć że to kosztowne zajęcie ?

    Fajnie jest przeczytać o powodzie sprzedaży bloga bo fani Pani testów na to chyba zasługują

    • Iwona

     Ok, przepraszam. Poniosły mnie trochę emocje najwyraźniej 😉 Blog kosztuje sporo czasu i niestety jakieś tam pieniążki. W dobie COVID niestety trzeba troszkę przyoszczędzić. Miał to zrównoważyć sklep, który niestety okazał się na teraz klapą i niepotrzebna inwestycją ;( No i mamy komplet…

     • Łukasz

      To może jakas zrzutka czy inne “donejty” ? 🙂 Testerek nie potrzeba? Przy obecnych możliwościach na pewno sie znajdzie jakies rozwiazanie.

   • Łukasz

    Dla nas czyli fanów i wielbicieli wszelkiej maści rajstop i pończoch to ostatnie miejsce w sieci gdzie można przeczytać rzetelny test i opis aby zakupić cokolwiek swojej małżonce/partnerce/kochance z zadowoleniem i uciesze obojga co ozdobi w niebagatelnie niepowtarzalny sposób nogi.

    Nie zgadzam sie z decyzją Pani Iwony.

 • Grzesiek

  Pani Iwono

  Jeden z kolegów faktycznie dobry pomysł podsunął, w sensie zrzutki. Wszystko kosztuje a w tych cholernych covid czasach to dopiero trzeba uważać na inwestycje

  Proponuję zrzutkę na ratowanie bloga. Parę groszy zawsze Pani się przyda a my dalej będziemy kierować się przy zakupach dla naszych kobiet, Pani testami.

  Tak jak kolega słusznie zauważył, blog jest prowadzony rzetelnie, bez przesady i reklamy do konkretnych producentów. Niech Pani pomyśli nad sposobem zrobienia tej zrzuty, bardzo proszę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *